Students

Universities

Resorts

Cooperations

Kādēļ izvēlēties Animafest Experience?

Kad jūs plānojiet palikt ārzemēs ir svarīgi, ka jūs variet paļauties uz labu padomu un atbalstu. Tādēļ drošība, uzticamība un pieejamība ir mūsu galvenās prioritātes. Ārpus profesionālā komponenta mēs vēļamies, lai jūsu uzturēšanās būtu neaizmirstama. Pie tam Animafest Experience ir pilnīgi bez maksas.

✓ Pieredze

Ar vairāk kā 15 gadu pieredzie mums ir bagātīgs zināšanu klāsts. Mūsu starptautiskā komanda sastāv no cilvēkiem ar dažādām dzimtajām valodām no visas Eiropas.

✓ Personīgs atbalsts

No jūsu pierakstīšanās brīža līdz jūsu aizbraukšanai, mūsu komanda jums palīdzēs. Jūsu prakses laikā mēs jūs atbalstīsim cik labi vien spējam neatkarīgi no tā vai tie ir vitāli svarīgi jautājumi vai cita veida problēmas.

✓ Viegls pieteikšanās process

Mūsu izstrādātā sistēma ļaus jums atrast prakses vietu ļoti īsā laikā. Tā kā mēs sadarbojamies ar 400 viesnīcām, mēs spējam piedāvat jums praksi visa gada garumā. Tiklīdz jūs piesakieties mūsu mājas lapā mēs sākam meklēt labāko prakses vietu jums. Tiklīdz mums būs kādi jaunumi, mēs ar jums sazināsiemies.

✓ Personificēta pieteikšanās

Mēs organizējam jūsu praksi atbilstoši jūsu vēlmēm. Jūs izlemiet kur, kad un cik ilgi jūs vēlaties iziet praksi. Mēs jums sniegsim izvēles iespējas un jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko variantu.