Students

Universities

Resorts

Cooperations

Lai sāktu savu praksi jums vajag prakses līgumu, kuru ir parakstījusi skola.

Tas ir viens no svarīgākajiem dokumentiem, jo bez prakses līguma viesnīca neļaus jums uzsākt praksi.

Svarīga informācija par jūsu prakses līgumu/CONVENIO DE PRACTICAS

  1. Prakses līgumam jābūt spāņu valodā (Spāņu likums atļauj uzņemt praktikantus tikai tad, ja līgums ir ar spāņu valodā ar virsrakstu CONVENIO DE PRACTICAS).
  2. "Prakses līgums" spāņu valodā ir "CONVENIO DE PRACTICAS", šie vārdi ir ļoti svarīgi.
  3. Jums jāiekļauj prakses līgumā atalgojums, kuru jūs saņemsiet.
  4. CONVENIO DE PRACTICAS ir obligati jāsatur:
  • Oriģinālais skolas līgums
  • Prakses kordinatora vai skolotāja paraksts
  • Jūsu paraksts
  • Jūsu skolas zīmogs

Lai pārliecinātos, ka jūsu skola atļauj jums iziet praksi mums ir nepieciešams sertifikāts. Jūsu skolai jāaizpilda pirmā sertifikāta lapa (spāņu versija) un jāaizsūta uz jūsu viesnīcu. Šis sertifikāts mums ir ļoti svarīgs, tādēļ pārliecinieties, ka jūsu skola to nosūta laicīgi, citādi jūs nevarēsiet iziet praksi.

Viesnīcas menedžerim nepieciešama jūsu privātās apdrošināšanas kopija. Kad jūs ceļosiet uz prakses vietu, ņemiet līdzi oriģinālos apdrošināšanas dokumentus.

Kādēļ nepieciešama privātā apdrošināšana?

Jūsu prakses laikā jūs esiet viens ārzemēs, kurās ir spēkā citi likumi kā jūsu valstī. Ārstu vizītes un uzturēšanās Spānijas slimnīcās ir ļoti dārgs prieks. Lai būtu sagatavojies visām situācijām un nepatīkamiem pārsteigumiem, nepieciešams nodrošināties. EVAK karte nesedz visas jūsu izmaksas un nespēj jūs pilnībā pasargāt no lielu naudas summu maksāšanas, tādēļ nepieciešams papildus nodrošināties. Protams, ka mēs ceram, ka ar jums nekas slikts nenotiks, taču der nodrošināties.

Lai uzsāktu praksi jums jāaugšupjāielādē Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK). Kad jūs ceļosiet uz Spāniju, ņemiet līdzi orģinālu, jums šī karte būs nepieciešama, lai mazinātu iespējamās izmaksas negadījuma gadījumā.

Viesnīcas menedžerim nepieciešams jūsu medicīniskais ziņojums, kurā norādīts, ka jums nav nekādu hronisku slimību vai ieplānotu operāciju. Šo ziņojumu jums var izrakstīt ģimenes ārsts bez maksas vai par niecīgu samaksu. Šis ziņojums nedrīkst būt izrakstīts vēlāk kā mēnesi pirms jūsu praskes uzsākšanas. Tas jāaugšupielādē jūsu Animafest profilā pirms jūs lidojiet uz savu prakses vietu un oriģināls jāņem līdzi dodoties ceļā.